Pełna atrakcji rzeczna ekspedycja – Rzekami.pl

Masz już dosyć bezbarwnych weekendów spędzanych przed telewizorem? Chcesz zabrać rodzinę oraz dzieci na interesującą eskapadę, która pozwoli Wam obcować z naturą oraz aktywnie spędzić czas? Jeśli nie masz z perspektyw lub pomysłu na to, gdzie zabrać rodzinę – wypróbuj propozycję Rzekami.pl. Jako pierwsza firma na Mazowszu oferujemy spływ kajakowy Wkra, Wisłą lub ewentualnie Narwią. Mamy znakomity sprzęt, który zezwoli Wam popłynąć wybraną rzeką, zapoznać bliżej przyrodę, spędzić przyjemnie wolny czas, odprężyć się oraz przede wszystkim cudownie spędzić dzień, dbając nie jedynie o wartości rodzinne, ale także ruch. Aktywne spędzanie czasu w odjazdowym miejscu – to propozycja, jaką przygotowaliśmy.
Jeżeli jednak spływ kajakowy Pomiechówek to dla Was zbyt gigantyczne wyzwanie, jako nieliczni oferujemy pontony – profesjonalny wybór dla rodziny. Nie istotne, czy przybędziecie we dwoje, czy też w siedem osób – kwota spływu jest taka sama. Cała rodzina bez kłopotu zmieści się do bezpiecznego pontonu i będzie zdołała przepłynąć rzeką Wkrą. Na każdym etapie troszczymy się o sprzęt, sprawdzamy szlak i co najistotniejsze – gwarantujemy akcesoryjne atrakcje, które pozwolą Wam spędzić przyjemnie wolny czas.
Propozycja Rzekami.pl wycelowana jest nie wyłącznie do rodzin – wiele agencji eventowych planuje u nas podróże służbowe, integracyjne spływy kajakowe lub także atrakcje dla uczniów. Troszczymy się o transport (jeżeli nie macie auta, entuzjastycznie odbierzemy Was z Pomiechówka, a po spływie odwieziemy na przystanek) i uwidoczniamy, że dla nas najważniejszy jest Konsument i jego dobra zabawa w czasie spływu.
Wobec tego jeżeli wyszukujesz ciekawego pomysłu na spędzenie weekendu, pragniesz sprawić swoje umiejętności w czasie spływu kajakiem lub po prostu w arkadyjskiej aurze popływać z familią pontonem – uprzejmie zapraszamy do nas. Dla korporacji oraz agencji eventowych przygotowaliśmy korzystną propozycję współpracy – też serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Poznaj uroki spływów kajakiem bądź pontonem, zbliż się do natury i wypróbuj, jak urokliwe jest pływanie Wkrą, Wisłą bądź Narwią – to wszystko z propozycją Rzekami.pl

Więcej na stronie internetowej – http://www.rzekami.pl/splywy-wkra/

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *